Skip to main content

Budoucnost chlazení je zde

Jsme světový dodavatel a výrobce systémů HVAC (vytápění, ventilace a klimatizace) proslulý vývojem příjemných a udržitelných prostředí určených pro všechny lidi a regiony na světě. Vedle naší průkopnické činnosti v odvětví HVAC značně investujeme i do jiného sektoru: chlazení.

bg-image

Ve společnosti Daikin jsme se zavázali investovat do chlazení a rozšířit svou účast na trhu. Získáním společnosti Zanotti v roce 2016 jsme se dostali o krok blíž k tomu, abychom se stali hlavním konkurentem v odvětví. S naším mezinárodním týmem Vás vyzýváme k tomu, abyste se k nám přidali, protože vyvíjíme a vyrábíme chladicí systémy budoucnosti. 

bg-image

Přidejte se k našemu týmu

Jsme inovativnía vůdčí společnost a vždy usilujeme o to, abychom si udrželi náskok – a oblast chlazení není výjimkou. Chlazení je klíčovou součástí naší obchodní strategie, a proto hledáme ty nejlepší odborníky v oboru. Naším cílem je přivést společnost Daikin na čelo v odvětví. 

bg-image

Chlazení Daikin

Máme na to, abychom dosáhli vysoké energetické účinnosti a spolehlivosti, a díky tomu jsme přední firmou v oblasti komerčního a průmyslového chlazení. 

Find more information

Take a tour in our virtual showroom

Need help?

Find more information

Corporate Information

Need help?

Find more information

Corporate Information

Need help?

Looking for a new challenge?

Need help?