header_ika.png

SZERVIZ TECHNIKUS

Location: Daikin Hungary Kft

Fehérvári út 84/a
1117  Budapest

Cégünk nagy teljesítményű folyadékhűtő berendezések, VRV és DX rendszerek kalorikus és informatikai szervizeléséhez több éves szakirányú tapasztalattal rendelkező munkatársat keres.

Ipari hűtőgép és klíma szerelő

FELADATOK

  • folyadékhűtő berendezések és/vagy VRV rendszerek beüzemelése, karbantartása és javítása

  • kalorikus javítások elvégzése, keményforrasztási készség

  • berendezések programozása, beállítása

  • esetenként berendezésekkel kapcsolatos adatkommunikációs feladatok megoldása, monitorozás, távdiagnosztika

  • hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése

Előnyt jelentő képességek

  • informatikai képesítés, adatkommunikációs konfigurációs ismeretek (lan, modbus, modemek, stb)

  • gépész vagy villamos technikusi végzettség, üzemmérnöki tanulmányok

  • folyadékhűtős és/vagy VRV-s területen szerzett gyakorlat

  • angol nyelvtudás

ELVÁRÁSOK

  • OKJ minősítésű kereskedelmi és ipari hűtőgépszerelői bizonyítvány
  • F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés
  • középfokú számítógépkezelői ismeretek (word, excel, hálózatkezelési alapok)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • minimum 3 éves hűtőgépszerelői gyakorlat

AMIT AJÁNLUNK

  • vidám és barátságos kollégák, jókedvű csapat
  • hosszútávú együttműködés és szakmai fejlődési lehetőség
  • gyártóművi szakmai képzéseken való részvétel
  • lehetőség külföldi képzésre, külföldi munkavégzésre a környező országokban
  • versenyképes juttatási csomag
  • cégautó, telefon, laptop

Részletes szakmai önéletrajz elküldésével Hatvani Judit HR business partner részére az alábbi e-mail címre: hatvani.j@daikin.hu

This might also interest you

Technical Sales Employee / Sacharbeiter (m/w/d) technischer Vertrieb

Rotex Germany

Export Sales

Brussel - Belgium